Zlatá srnčí trofej 2024

Po dlouhých šesti letech se naše škola stala opět spolupořadatelem okresního kola soutěže „Zlaté srnčí trofeje.  Přivítali jsme 41 soutěžících ze šesti oddílů, které se věnují vzdělávání dětí a žáků v oblasti myslivosti.

Ve třech věkových kategoriích soupeřili v kynologii, střelectví, zoologii, péči, tradicích, ochraně přírody, lovectví, botanice, dendrologii. Na úvod všichni museli zvládnout vědomostní test. V okolí školy se plnily ostatní úkoly. Mimo celou soutěž ještě probíhala výtvarná soutěž, kde dominantou byli lovečtí psi.

Počasí se vydařilo a snaha účastníků byla veliká. Cenu si odnesl každý, ti nejlepší si odnesli ceny věnované vítězům. Za Kohoutí vrch Vítkov a potažmo naši školu jsme vybojovali „bednu“ třikrát:

Fanda Kačani – 3. místo v okresním kole ZST kategorie M

Natálka Matúšková –  1. místo ve výtvarné soutěži kategorie M

Fanda Kačani – 3. místo ve výtvarné soutěži kategorie M

 

Děkuji všem účastníkům za bojovnost, snahu a těm našim za výbornou reprezentaci školy i mysliveckého sdružení.

Reportáž TV Chrastava – Zlatá srnčí trofej 

IMG_3071

Obrázek 1 z 32

Napsat komentář