Spaní ve škole aneb Máme rádi Česko

Ve čtvrtek 23. září se prostory školy nevyprázdnily ani ve večerních hodinách. Všichni školáci, od prvňáčků po páťáky, zůstali ve škole, aby si užili her a zábavy. Tentokrát se dva týmy utkaly v populární hře „Máme rádi Česko“. V odpoledních hodinách se děti rozdělily do týmů, vyrobily si týmové označení v podobě šátků, transparentů a vlastní vlajky, později proběhlo první kolo hry na školní zahradě a to dráhu pravého Čecha. Účastníci prokázali své schopnosti a dovednosti. Po večeři, kterou samozřejmě byly buřty opékané na ohni, se všichni dostali k hlavnímu kolu hry. Týmy postupně prošly okruhy v souboji týmů. V těch zodpověděly vědomostní otázky, poznávaly českou muziku a dokonce předvedly své schopnosti v přípravě obložených chlebíčků. Nakonec byla celá soutěž slavnostně vyhlášena a všichni získali ocenění.

Napsat komentář