Zahájení školního roku 2022/2023

Dva měsíce prázdnin utekly jako voda. Někteří z nás u vody určitě byli, ať už u velké slané nebo jiné. Někteří z nás zažili spousty dobrodružství a získali nové kamarády. A doufáme, že všichni jsme načerpali nové síly, abychom tento školní rok opět měli energii na společné zážitky se spolužáky. 

První školní den dnes připadl na čtvrtek 1. 9. 2022. Přibyli noví spolužáci – prvňáčci. Nejen ty, ale všechny ostatní děti, přišli přivítat do Vítkovské školičky pan starosta Michael Canov a paní místostarostka Zita Václavíková. A nepřišli s prázdnou, přinesli dárky, kterými děti moc potěšili. A noví kamarádi nepřišli jen do školy, ale také do školky. I ve školce je nás zase o pár víc!

Všem dětem, kolegyním, kolegům i rodičům přejeme hodně sil, trpělivosti a klidných zážitků v novém školním roce!

Napsat komentář