Den s Městskou policií Chrastava

V úterý 16. dubna naši školu i školku navštívili městští strážníci z Chrastavy a uspořádali pro všechny poučnou besedu. Nejdříve děti seznámili s náplní práce Městské policie a připomněli důležitá telefonní čísla. Žáci se dozvěděli, jak se zachovat v případě, když je osloví neznámí lidé, a to nejen na ulici, na hřišti, ale také v případě, když zazvoní u jejich dveří. Také si zopakovali, jak se mají bezpečně chovat na ulici, významy dopravních značek a o bezpečnostních prvcích jízdního kola. 

Na závěr si mohly děti osahat obušek, pouta, vysílačky i služební zbraň, vyzkoušet si neprůstřelnou vestu a další části policejní výstroje. Na konci celé besedy obdrželi všichni krásné dárky.

Děkujeme strážníkům Jaroslavovi Ježkovi a Vítězslavu Košlíkovi za uspořádání besedy. Velice se vydařila.

20240416_094522

Obrázek 1 z 50

Napsat komentář