Žluté úterý, pestrobarevná středa a návštěva ve Vítkově

Předvelikonoční čas jsme si ve škole i ve školce zpříjemnili barevnými dny – modrým pondělím, žlutým úterým a následující den, středa, by správně měla být škaredá, ale protože je škaredého kolem nás víc než dost, změnili jsme tento den na pestrobarevnou středu.

A ještě hezčí se středa stala díky návštěvě, která do naší školy dorazila. Pan místostarosta Robert Šipula přijel za dětmi a poděkoval jim za jejich vystoupení na chrastavských akcích. Všechny děti ze školy i ze školky za to dostaly od pana místostarosty velikonoční balíček jako odměny a všechny zaměstnankyně nádhernou růži. 

Návštěva nás moc potěšila, děkujeme a těšíme se zase příště! 

 

Odkaz na reportáž TV Chrastava:  Odměna pro ZŠ a MŠ Vítkov – TV Chrastava 

Odkaz na článek na webu města Chrastava: Odměna pro ZŠ a MŠ Vítkov – Oficiální stránky město Chrastava

IMG-20230404-WA0001

Obrázek 1 z 63

 

Napsat komentář