Školní akademie

Na středu 25. 5. 2022 se vítkovští školáci a děti z mateřské školy připravovaly již několik měsíců. Jako každý rok secvičili pásmo písniček, básniček, flétniček a tanečků, aby svým blízkým ukázali, co umí. Letos se při školní akademii cestovalo po různých školách. Honzík s Michalkou, jako Mach a Šebestová, se vydali na cestu a za pomoci písniček prošli každou školu, na kterou si jen vzpomněli. V divadelní škole se nám představily děti z mateřské školy se svým vystoupením, v hudební škole jsme viděli nejen flétny, ale také hudební klip. Nechyběla ani pohádková škola a škola taneční.

I nějaká slzička ukápla, rozloučili jsme se s letošními páťáky a přejeme jim hodně štěstí na druhém stupni! S většinou předškoláčků jsme se moc loučit nemuseli, nastupují do první třídy k nám ve Vítkově. Ale všem přejeme hodně úspěchů a štěstí v novém školním roce také.

Napsat komentář