Odměnili jsme vítěze ve sběru papíru za měsíc duben. Jdeme do finiše, sbíráme už pouze tento měsíc. Uzávěrka sběru je v pátek 29. května. Podle dosavadních výsledků jsme zatím na 6. místě. Odměny čekají pouze na prvních 5 škol. Tak ještě zabereme. Děkujeme, že s námi sbíráte.
Sběr papíru – duben
- Autor příspěvkuZŠ a MŠ Vítkov
- Příspěvek byl publikován11 května, 2026
- Rubriky příspěvkuDění ve škole
- Komentáře k příspěvkuŽádný komentář