Sběr papíru – duben

Odměnili jsme vítěze ve sběru papíru za měsíc duben. Jdeme do finiše, sbíráme už pouze tento měsíc. Uzávěrka sběru je v pátek 29. května. Podle dosavadních výsledků jsme zatím na 6. místě. Odměny čekají pouze na prvních 5 škol. Tak ještě zabereme. Děkujeme, že s námi sbíráte.
 
 

Napsat komentář