Ve čtvrtek 21. května jsme se byli podívat na farmě u paní Polákové, kde nám s Julinkou ukázaly jejich početné stádo oveček s jehňátky, která jsme si mohli dokonce pohladit a nakrmit. Kromě oveček s jehňátky, jsme viděli i koníky a pejsky. Všichni jsme si to moc užili.
Děkujeme paní Polakové a Julince. ❤️