Předposlední den školního roku 2023/ 2024

V letošním školním roce jsme sbírali starý papír a tím se zapojili do soutěže s panem Popelou. I přes to, že jsme tak malá škola, dokázali naši žáci a děti ze školky obsadit čtvrté místo v jedné z kategorií! Za to získali ceny ve výši 5 000,-, které byly předány předposlední den školy ve čtvrtek 27. června.

A nebyly to jediné dárečky, které si ten den děti ze školky odnesly domů. Tak jako každý rok, přišla chvíle, kdy jsme se loučili s našimi nejstaršími dětmi ve školce. Od září se stanou prvňáčky a usednou do školních lavic. Oficiálně se s nimi přijel rozloučit pan místrostarosta Mgr. Robert Šipula, který jim přivezl krásné dárky a popřál jim hodně úspěchů v nádcházející životní etapě. I my přejeme všem našim předškoláčkům, aby měli štěstí na opravdové kamarády, bez kterých to v životě nejde. Aby v nich zůstal zájem o vše, co se kolem nich děje a se jim dařilo vše, k čemu se v životě přitočí. 

Napsat komentář